Artykuły

VIII Strażacki Turniej Piłki Halowej w Szymbarku

Justyna Przewoźnik. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 23 marca 2019r., już po raz ósmy w Szymbarku (gm.Gorlice) odbył się Strażacki Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gorlice. W zawodach udział wzięło 6 drużyn, w tym 4 gminne jednostki OSP oraz gościnnie drużyny z DHZ Lipovce ze Słowacji oraz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

W tym roku również Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze postanowiły wziąć udział w zmaganiach sportowych, a były to MDP w Zagórzanach która zdobyła pierwsze miejsce. MDP z Dominikowic zajęła drugie miejsce oraz drużyna z Szymbarku, która znalazła się na trzecim miejscu.

Zawodnicy walczyli w systemie "każdy z każdym" w dwóch grupach. Nad przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie.

Zwycięską drużyną została jednostka OSP w Szymbarku, która w finale spotkała się z drużyną z KP PSP Gorlice, która ostatecznie znalazła się na II miejscu. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Klęczan, a na czwartym zaprzyjaźniona jednostka z Lipoviec.

Podczas turnieju wyłoniony został najstarszy zawodnik, którym został Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach bryg. Krzysztof Gładysz, natomiast miano najskuteczniejszego zawodnika otrzymał dh Marcin Machowski z OSP w Klęczanach.

Nagrody zwycięskim drużynom wręczył Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

zosp.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica