Aktualności

Spotkanie opłatkowe strażaków OSP Rożnowice

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak co roku, tradycyjnie w okresie przedświątecznym, w niedzielę 17 grudnia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożnowicach (gm. Biecz) spotkali druhny i druhowie na spotkaniu opłatkowym. Był to dobry moment na złożenie sobie życzeń, podzielanie opłatkiem ale także do rozmowy w świątecznej atmosferze i dokonania krótkiego podsumowania roku.

Przybyłych licznie strażaków oraz gości przywitał dh Krzysztof Malinowski. Na opłatkowe spotkanie do rożnowickich strażaków przybyli m.in. Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie a zarazem Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztof Kosiba, Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysław Wszołek, Członek Komisji Rewizyjnej Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Eugeniusz Stukus, Radny Rady Powiatu Gorlickiego Rafał Knybel, Gminny Kapelan Strażaków ks. Stanisław Pałka, Burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu Grzegorz Nosal.

Strażacy nie szczędzili sobie serdeczności. Wzajemnie składali życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, szacunku a także dalszego rozwoju jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożnowicach.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

zosp malopolska.jpggorlice.jpgpolicja.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica