Aktualności

VI Bal Strażaków pow. gorlickiego "Gładyszów 2018"

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ostatkową sobotę 10 lutego 2018r. na parkiecie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gładyszowie (gm. Uście Gorlickie), wirowało blisko 40 par strażackich podczas VI Balu Strażaków Powiatu Gorlickiego. Zakończenie karnawału wspólnie świętowali zarówno druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych jak i funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej.

To już szósty w historii bal gorlickich strażaków. Poprzednie zorganizowane zostały w Krygu (gm. Lipinki), Wilczyskach (gm. Bobowa), w Moszczenicy (gm. Moszczenica), w Bieczu (gm. Biecz) oraz w Szymbarku (gm. Gorlice).

Otwarcia tegorocznego balu dokonali Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie a zarazem Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztof Kosiba, Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysław Wszołek, przedstawiciel Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach st. kpt. Piotr Migacz a także gospodarze Prezes OSP Gładyszów dh Andrzej Zając i Naczelnik dh Marcin Kruczek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Uście Gorlickie Zbigniewem Ludwinem.

Wśród par wirujących na parkiecie dostrzec można było wraz z małżonkami i partnerkami m.in. przedstawicieli Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie, przedstawicieli Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, Małopolskiego Prawosławnego Kapelana Strażaków ks. Arkadiusza Barańczuka, emerytów pożarnictwa na czele z bryg. w st. spocz. Zbigniewem Szurkiem, samorządowców na czele z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Gorlickiego Janem Przybylskim a także kierownictwo Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Do wspólnej zabawy przygrywał zespół Sqid.

Za rok kolejny VII Bal Strażaków Powiatu Gorlickiego. Formuła organizacji balów każdego roku w innej gminie powiatu gorlickiego sprawdza się znakomicie. Tak więc pozostaje Gmina Sękowa, Gmina Ropa bądź Gmina Łużna.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+1 #1 Strażak 2018-02-12 11:24
Prestiż balu się obniża , ani Komendanta ani Zastępcy ani DowódcyJRG ???
Cytować
+1 #2 Generał 2018-02-12 11:33
Prestiż się nie obniżył tylko zmienili się komendanci. Białoń jak był to na bale zawsze chodził. Grygowicz również. Obaj lubili się zabawić to fakt, ale szanowali strażaków. A teraz nowi komendanci?
Cytować
0 #3 Gładyszanin 2018-02-13 13:48
Miejsce balu nie za bardzo. powinno być gdzieś w Gorlicach żeby wszyscy mieli równy dojazd. Ale jakby nie patrzyć to chyba strażacy auta mają. Czasami lepiej że kogoś niema to nie psuje atmosfery. nie ma tego złego. A gdzie za rok? znowu gdzieś daleko?
Cytować

Linki

policja.jpggorlice.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica