Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. zbiórki na leczenie Antosi Kluk

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
informuje, iż Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach przeprowadził zbiórkę środków finansowych na rzecz Antosi Kluk - córki strażaka, która wymaga pilnej operacji w Szwajcarii, szacowanej na kwotę 600 tys zł. Na nasz apel chętnie odpowiedziały liczne podmioty i osoby fizyczne.

Wraz z prośbą o darowizny na leczenie małej Antosi, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach przekazał powiatowe kalendarze strażackie na 2019 rok. Każdy, kto wsparł Antosię otrzymał w zamian unikatowy kalendarz.

W akcję włączyli się m.in. starosta i radni Rady Powiatu Gorlickiego, burmistrzowie i radni Rad Miejskich w Bieczu, Bobowej i Gorlicach, wójtowie i radni Rad Gmin z Łużnej, Sękowej, Moszczenicy, Ropy, Uścia Gorlickiego, Lipinek, Gorlic.

Kalendarze strażackie przekazywane były także wszystkim darczyńcom wspomagającym Antosię podczas dużej kwesty na gorlickim rynku. Strażacy prowadzili ponadto zbiórkę podczas VII Balu Strażaków Powiatu Gorlickiego a także na walnych zebraniach sprawozdawczych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie powiatu gorlickiego. Gest solidarności okazali także członkowie Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie.

Pragniemy wyrazić szczere słowa podziękowania wszystkim tym, którzy odpowiadając na nasz apel, włączyli się w akcję i wsparli leczenie małej Antosi Kluk.

Linki

policja.jpggorlice.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica