Aktualności

OSP Szymbark na II miejscu turnieju barbórkowego

Justyna Przewoźnik.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już po raz jedenasty w dniu 14 grudnia 2019r. w Kopalni Soli w Wieliczce odbył się Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników. Szymbarskie druhny ukończyły zmagania na drugim stopniu podium. W rywalizacji udział wzięły także drużyny męska i żeńska z OSP Kryg oraz funkcjonariusze KP PSP w Gorlicach.


Ta nietypowa rywalizacja strażaków i ratowników co roku cieszy się wielką popularnością. Zawodnicy w trzyosobowych zespołach w pełnym uzbrojeniu mieli za zadanie pokonać 110m, 90 podestów i 650 schodów w Szybie Daniłowicza.

W tym roku żeńska drużyna z OSP Szymbark w składzie Aleksandra Wszołek, Julita Dziki i Justyna Przewoźnik zajęły drugie miejsce w klasyfikacji kobiet uzyskując czas 8:57,13s.

Ochotniczą Straż Pożarną w Krygu reprezentowali druhowie Adrian Szkaradek, Dominik Bubniak, Wojciech Bożek oraz druhny Katarzyna Karp, Katarzyna Mika, Sara Kołotyło

Oficjalne zakończenie zawodów odbyło się w Komorze Warszawa na głębokości 125m, gdzie sędzia główny bryg. mgr. inż. Wiesław Drosino odczytał protokół końcowy zawodów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

gorlice.jpgzosp.jpgpolicja.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica