Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
W nawiązaniu do pisma znak ZOP.ZOSP.RP.Gorlice-1.11.2022 z dnia 6 listopada 2022 roku informuję, iż Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarniczych (zgodnie z Regulaminem uchwalonym w roku 2018 przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie, zwanym dalej Regulaminem) przeprowadzone zostaną w niedzielę 26 lutego 2023 roku w hali sportowej w Bobowej.

Każdy Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego/Gminnego ZOSP RP ma prawo zgłosić do zawodów 1 drużynę dziewcząt i 1 drużynę chłopców (drużyna mieszana kwalifikowana jest jako drużyna chłopców).

Do zawodów powiatowych zakwalifikowani zostali także zwycięzcy poprzednich zawodów powiatowych.

Termin zgłaszania drużyn upływa w dniu 31 stycznia 2023 roku (za wyjątkiem Zarządów Oddziałów Miejsko-Gminnych/Gminnych ZOSP RP, które zgłosiły rozgrywanie zawodów gminnych w pierwszych dniach miesiąca lutego 2023 roku).

Drużyna przystępująca do zawodów, składa się z min. 4 osób - max 5 osób. Możliwość startu w zawodach mają zawodnicy w wieku od 10 do 15 lat. Oznacza to, że w zawodach mogą startować zawodnicy urodzeni w latach 2008-2013, nie ma znaczenia miesiąc i dzień.

Wykaz zawodników startujących w danej drużynie (druk – załącznik nr 1 do Regulaminu), w celu przygotowania i rozesłania list startowych, należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 lutego 2023 roku.

Zawody nie są kwalifikacjami do zawodów wojewódzkich.

Drużyny startujące w zawodach nie uiszczają opłaty wpisowej.

W razie pytań, pozostaję dostępny pod numerem telefonu 500-170-546.

 

Linki

policja.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica