Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. strażackiego konkursu plastycznego 2023/2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Związek OSP RP ogłosił kolejną edycję (2023/2024) Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego, którego celem jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych, a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych.

Komunikat Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach ws. szkolenia dla kierowców OSP

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Mając na względzie tragiczne informacje jakie docierają w ostatnim czasie o wypadkach wozów bojowych OSP, w których śmierć ponoszą strażacy ochotnicy, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach wraz z partnerami Komendą Powiatową Policji w Gorlicach i Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach planuje organizację teoretycznego szkolenia doskonalącego dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. I Powiatowego Zlotu MDP

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
W ślad za komunikatem z dnia 15 lipca 2023 roku w sprawie organizacji I Powiatowego Zlotu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, przedstawiam podstawowe informacje wraz z kartą zgłoszenia drużyny na zlot. Uzupełnioną i podpisaną kartę należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 sierpnia 2023r.

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. zakończenia głosowania w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni Państwo,
głosowanie w budżecie obywatelskim województwa małopolskiego dobiegło końca. Dziękuję wszystkim za mobilizację a szczególnie strażakom ochotnikom powiatu gorlickiego. To dzięki ich osobistemu zaangażowaniu mogłem złożyć 3896 papierowych głosów na zadanie pn. „Ogólnodostępne defibrylatory AED w remizach powiatu gorlickiego”. Dziękuję również za wszystkie głosy internetowe.

Linki

policja.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica