Manewry strażaków Gminy Łużna - 2022

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Konspekt ćwiczeń strażaków Gminy Łużna, przeprowadzonych w sobotę 22 października 2022 roku, zakładał pożar kotłowni znajdującej się w piwnicy budynku usługowego wskutek zaprószenia ognia przez jednego z pracowników, który podjąwszy próbę gaszenia doznał oparzeń I i II stopnia okolic twarzy i tułowia.

„Jestem Mały, Wiem Więcej” inauguracja programu w Szkole Podstawowej w Stróżnej

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

„Jestem Mały Wiem Więcej” to program Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych województwa małopolskiego, który ma na celu podnoszenie poziomu kompetencji uczniów w zakresie szeroko rozumianego ratownictwa. W dniu 19 października 2022 roku uroczyście zainaugurowano realizację programu w Szkole Podstawowej w Stróżnej (gm. Bobowa).

XXI Pielgrzymka Małopolskich Strażaków do Łagiewnik

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Blisko 70 osobowa grupa strażaków ochotników z gorlickiego pielgrzymowała w niedzielę 16 października 2022 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w ramach XXI Pielgrzymki Strażaków woj. małopolskiego. Strażacy dali tym samym wyraz wdzięczności Miłosierdziu Bożemu za całoroczną opiekę a także zawierzyli się opiece na kolejne miesiące.

Nowy quad w OSP Kryg

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 9 września 2022 roku w godzinach wieczornych do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu (gm. Lipinki) dotarł fabrycznie nowy quad. Całkowita wartość zakupu wyniosła 110 000,00 zł. Pojazd od pierwszych dni służy już krygowskim strażakom.

Linki

zosp malopolska.jpggorlice.jpgzosp.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica