Zaproszenie na apel przy grobie byłego Prezesa ZOW ZOSP RP w Krakowie śp. dh Wiesława Wody

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Szanowni druhny i druhowie,
w imieniu Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krakowie serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w „Uroczystym Apelu” z okazji VII Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, który odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2017r. /poniedziałek/ na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie przy grobie śp. Dh Wiesława Wody.

Eliminacje Powiatowe OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" 2017

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W poniedziałek 27 marca 2017 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach przeprowadzone zostały XXXX Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W zmaganiach udział wzięło 31 uczestników, podzielonych na trzy kategorie wiekowe - szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Proszę o wprowadzanie danych do systemu Raport OSP !!!

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Szanowni Prezesi/Komendanci Gminni
ZOSP RP z pow. gorlickiego

Przypominam o obowiązku wypełniania Raportów OSP oraz informacji zbiorczej w systemie elektronicznym ZOSP RP. Każda jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, w której odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze zobowiązana jest w terminie 14 dni od daty odbycia Walnego Zebrania do przekazania do Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego/Gminnego ZOSP RP kompletnych dokumentów, w tym Raportu OSP oraz protokołu wraz z załącznikami. Z kolei Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego/Gminnego ZOSP RP zobowiązany jest do wprowadzenia Raportu OSP oraz informacji zbiorczej do Systemu Elektronicznego ZOSP RP.

Do dnia 27.03.2017 roku Raportów OSP oraz informacji zbiorczej nie wprowadziły następujące Zarządy Oddziałów Miejsko-Gminnych/Gminnych ZOSP RP:

Ostatnie posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. małopolskiego w kadencji 2012 - 2017

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 25 marca 2017 roku w Krzeszowicach (pow. krakowski) obradował na ostatnim posiedzeniu w kadencji 2012 - 2017 Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej województwa małopolskiego. Zarząd omówił sprawy bieżące a także podjął szereg uchwał. Zatwierdzono ponadto materiały na Zjazd Wojewódzki ZOSP RP.

Roczna odprawa operacyjna dla gorlickich druhów - Wapienne 2017

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 25 marca 2017r. w Domu Zdrojowym w Wapiennym (gm. Sękowa),  zorganizowana została roczna odprawa operacyjna do Komendantów ZOSP RP i Naczelników jednostek OSP z terenu powiatu gorlickiego. Organizatorami odprawy była Komenda Powiatowa PSP w Gorlicach oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach. Gospodarzem odprawy była Prezes ZOG ZOSP RP w Sękowej, Wójt Gminy Sękowa dh Małgorzata Małuch.

Linki

zosp malopolska.jpgzosp.jpgpolicja.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica