Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachOSP Bielanka

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Biecz 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W niedzielę 16 czerwca 2024 roku na stadionie sportowym w Bieczu przeprowadzone zostały Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Biecz. Spośród 8 drużyn, najlepszy wynik osiągnęli druhowie z OSP Libusza i to oni będą reprezentować gminę podczas zmagań szczebla powiatowego. Prawo startu w zawodach powiatowych przysługuje także jednostce OSP Biecz, jako zwycięzcy poprzednich zawodów powiatowych. 

Poświęcenie strażnicy i nowego samochodu w OSP Klęczany

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 15 czerwca 2024 roku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Klęczan (gm. Gorlice) odebrali kluczyki do fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który znalazł miejsce w nowoczesnej remizie, świeżo dostosowanej do potrzeb strażaków. Tego dnia miała też miejsce uroczystość poświęcenia tejże remizy. Podczas uroczystości do strażaków trafiły odznaczania a dla osób szczególnie zaangażowanych wyróżnienia i podziękowania.

Dzięki społecznej akcji służb powiatu gorlickiego ilość podpaleń traw zmniejszyła się o 2/3 w ciągu 2 lat

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W środę 12 czerwca 2024 roku w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach zebrali się przedstawiciele służb oraz instytucji powiatowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, bezpieczeństwo terenów leśnych oraz właściwy rozwój obszarów i gruntów rolnych, aby podsumować akcję prowadzoną już drugi rok w powiecie gorlickim, a dotyczącą przeciwdziałania wypalaniu traw i pozostałości roślinnych w okresie wiosennym.

Linki

gorlice.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica