Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachOSP Mszanka

Obchody Dnia Strażaka w Gminie Gorlice AD 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 11 maja 2024 roku strażacy z Gminy Gorlice hucznie świętowali z okazji gminnych obchodów dnia strażaka. Uroczystość zaszczyciło liczne grono gości, druhowie seniorzy, członkowie czynni, honorowi, wspierający i MDP. Podczas apelu dokonano również poświęcenia i przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Szymbark.

Manewry strażaków Gminy Biecz

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę, 27 kwietnia 2024r., na terenie Bieckiego Jarmarku Kultury odbyły się ćwiczenia pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Biecz. Ćwiczenia przygotował i nadzorował Miejsko-Gminny Komendant OSP w Bieczu dh Piotr Janeczek, działaniami ratowniczymi kierował dh Paweł Gruca z bieckiej OSP.

Eliminacje Wojewódzkie OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 27 kwietnia 2024 roku w Małopolskim Muzeum Pożarnictwa w Alwerni (pow. chrzanowski) przeprowadzono Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Po7arniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wielki sukces odniósł Jakub Święs ze Szkoły Podstawowej w Wilczyskach (gm. Bobowa), który zwyciężył w swojej grupie wiekowej i tym samym będzie reprezentował województwo małopolskie w finale krajowym.

Linki

zosp malopolska.jpggorlice.jpgzosp.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica