Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachOSP Mszanka

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Sękowej AD 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 19 grudnia 2023 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sękowej przeprowadzone zostały Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Do konkursu zgłoszone zostało 49 prac (w gr. I (przedszkola) – 19 prac, w gr. II (szkoły podstawowe – kl. I-IV) – 27 prac, w gr. III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII) – 3 prace) z placówek oświatowych z terenu Gminny Sękowa.

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Bieczu AD 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 29 grudnia 2023 roku Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Bieczu przeprowadził Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Do konkursu zgłoszone zostało 28 prac (w gr. I (przedszkola) – 9 prac, w gr. II (szkoły podstawowe – kl. I-IV) – 17 prac, w gr. III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII) – 2 prace) ze szkół z terenu Gminny Biecz.

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Gorlicach AD 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 13 grudnia 2023 roku Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Gorlicach przeprowadził Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Do konkursu zgłoszone zostało 67 prac (w gr. I (przedszkola) – 11 prac, w gr. II (szkoły podstawowe – kl. I-IV) – 36 prac, w gr. III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII) – 20 prac) z placówek oświatowych z terenu gminny Gorlice.

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Łużnej AD 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 19 grudnia 2023 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Woli Łużanśkiej przeprowadzone zostały Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Do konkursu zgłoszone zostało aż 211 prac (w gr. I (przedszkola) – 49 prac, w gr. II (szkoły podstawowe – kl. I-IV) – 110 prac, w gr. III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII) – 52 prace) z 7 szkół z terenu Gminny Łużna oraz z Niepublicznego Przedszkola TUPTUŚ w Łużnej.

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Ropie AD 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

21 grudnia 2023 roku w Urzędzie Gminy w Ropie przeprowadzone zostały Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Do konkursu zgłoszono 73 prace z dwóch szkół podstawowych z terenu Gminny Ropa oraz z przedszkola w Łosiu. W kategorii dorośli zgłoszono trzy prace i jedną pracę w kategorii szkoły ponadpodstawowej. W grupie I (przedszkola) – 14 prac, w grupie II (szkoły podstawowe – kl. I-IV) –38 prac, w grupie III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII) – 17 prac, w grupie IV (szkoły ponadpodstawowe) –1 praca, w grupie V (dorośli) –3 prace.

Linki

policja.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica