Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. Powiatowych Młodzieżowych Zawodów w Ratownictwie w Ramach Pierwszej Pomocy

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,

Informuję, iż Powiatowe Młodzieżowe Zawody w Ratownictwie w Ramach Pierwszej Pomocy przeprowadzone zostaną w sobotę 18 maja 2024 roku w Bieczu. Zawody rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem Wojewódzkich Młodzieżowych Zawodów w Ratownictwie w Ramach Pierwszej Pomocy (wydanie 2024).

Narada kierownictw Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach i Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorlicach ws. współorganizaji wydarzeń podczas WOŚP 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

W czwartek 18 stycznia 2024r. Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach mł. bryg. Waldemar Krok wraz z Koordynatorem WOŚP z ramienia KP PSP Gorlice bryg. Dariuszem Surmaczem wspólnie z Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP dh Przemysławem Wszołkiem omówili zaangażowanie jednostek ochrony przeciwpożarowej (PSP i OSP) z terenu powiatu gorlickiego w przygotowanie wydarzeń podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie tylko.

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych w OSP w 2024 roku

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
zgodnie z wytycznymi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach w sprawie tworzenia i publikowania harmonogramu walnych zebrań sprawozdawczych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie gorlickich gmin, poniżej zamieszczam harmonogram zebrań wraz z podaniem godzin. Harmonogram będzie aktualizowany po przesłaniu informacji z pozostałych Oddziałów Miejsko-Gminnych i Gminnych ZOSP RP z gorlickiego.

Linki

zosp.jpggorlice.jpgpolicja.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica