Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Narada kierownictw Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach i Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorlicach ws. współorganizaji wydarzeń podczas WOŚP 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

W czwartek 18 stycznia 2024r. Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach mł. bryg. Waldemar Krok wraz z Koordynatorem WOŚP z ramienia KP PSP Gorlice bryg. Dariuszem Surmaczem wspólnie z Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP dh Przemysławem Wszołkiem omówili zaangażowanie jednostek ochrony przeciwpożarowej (PSP i OSP) z terenu powiatu gorlickiego w przygotowanie wydarzeń podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie tylko.

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych w OSP w 2024 roku

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
zgodnie z wytycznymi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach w sprawie tworzenia i publikowania harmonogramu walnych zebrań sprawozdawczych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie gorlickich gmin, poniżej zamieszczam harmonogram zebrań wraz z podaniem godzin. Harmonogram będzie aktualizowany po przesłaniu informacji z pozostałych Oddziałów Miejsko-Gminnych i Gminnych ZOSP RP z gorlickiego.

Komunikat Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach ws. pomocy dla strażackiej rodziny z OSP Biecz, której mieszkanie uległo spaleniu

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
W niedzielę 19 listopada 2023 roku o godz. 15.00 doszło do pożaru rodzinnego domu w centrum Biecza. Pożar strawił cały dach oraz strych. Czego nie zniszczył ogień zniszczyła woda. Piętro oraz parter zostały całkowicie zalane w skutek prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych. Zniszczone zostały sufity, ściany, podłogi, meble, akcesoria codziennego użytku.

Linki

zosp malopolska.jpgpolicja.jpgzosp.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica